- Detalji
- Napisao/la Marijan Pušeljić
- Objavljeno: 16 Lipanj 2014
PIONIRI | ||||
pozicija | naziv ekipe | utak. | gol.r. | bod. |
1 | SRCE VATRENO SIKIREVCI | 5 | 17-3 | 13 |
2 | BRŽI OD METKA | 5 | 29-1 | 12 |
3 | BEZIMENI | 5 | 18-7 | 10 |
4 | VATRENI GUNDINCI | 5 | 8-17 | 6 |
5 | ZMAJEVI | 5 | 3-24 | 1 |
6 | MONTEVIDEO | 5 | 4-29 | 1 |
PIONIRI igraju svako sa svakim i u polufinalu igraju 1.-4. i 2.-3
KADETI | ||||
pozicija | naziv ekipe | utak. | gol.r. | bod. |
1 | PUJDINI SINOVI | 5 | 13-4 | 12 |
2 | NK SIKIREVCI | 5 | 9-7 | 9 |
3 | STRIZIVOJNA | 5 | 10-7 | 7 |
4 | VATRENI B.GREDA | 5 | 10-9 | 7 |
5 | FADILA I NARKOMANI | 5 | 4-10 | 4 |
6 | JOGA BONITO | 5 | 2-15 | 4 |
Nekoliko riječi o turniru. Utakmica se igra 2 x 12 minuta. Moguće je igrača/e dopisati do kraja odigravanja 1. kruga. (Odnosi se na one koji su ostavili prazno mjesto - nisu upisali sve igrače).Ekipa do samog finala može nadoplatit 11. igrača uz uplatu od 200kn. 2 su grupe. 16 ekipa. Iz obje grupe prva 4 ekipe idu u 1/4 finale.Kod istog broja bodova gleda se međusobni susret,a kod 3 ili više ekipa pravi se mini tablica.Molimo ekipe da se pridržavaju vremenski određenog termina utakmice, neka dođu barem 20-30 minuta prije početka igranja. Od četvrtfinala gledamo/pratimo najboljeg strijelca, igrača i vratara! SRETNO SVIMA!
Raspored i rezultati
16.06.2014. ponedjeljak | ||||
PIONIRI | ||||
18:15 | 18:40 | BEZIMENI | SRCE VATRENO | 1-1 |
18:40 | 19:05 | BRŽI OD METKA | ZMAJEVI | 8:0 |
19:05 | 19:30 | VATRENI GUNDINCI | MONTEVIDEO | 3:1 |
SENIORI | ||||
19:30 | 20:00 | ROYAL FLUSH | MNK PARODIJA | 5:1 |
20:00 | 20:30 | MRAK EKIPA | UDRUGA NAVIJACA SRCE VATRENO | 4:2 |
20:30 | 21:00 | SVETI PATRIK | C.B. MATRIX | 8:0 |
21:00 | 21:30 | ROYAL FLUSH | NOVI STARSI | 4:0 |
21:30 | 22:00 | MNK GRADIŠTE | MLADOST DIVOŠEVCI-POSAVINA BUS | 4:0 |
22:00 | 22:30 | SVETI PATRIK | NK SIKIREVCI | 4:0 |
22:30 | 23:00 | MNK GRADIŠTE | MRAK EKIPA | 1:1 |
18.06.2014. Srijeda | ||||
PIONIRI | ||||
17:45 | 18:10 | BRŽI OD METKA | BEZIMENI | 4:0 |
18:10 | 18:35 | VATRENI GUNDINCI | SRCE VATRENO SIKIREVCI | 1:3 |
18:35 | 19:00 | ZMAJEVI | MONTEVIDEO | 2:2 |
SENIORI | ||||
19:00 | 19:30 | C.B. PARODIJA | MATRIX | 7:1 |
19:30 | 20:00 | SVETI PATRIK | BERAVA | 4:2 |
20:00 | 20:30 | NOVI STARSI | C.B. PARODIJA | 3:4 |
20:30 | 21:00 | SVETI PATRIK | ROYAL FLUSH | 0:4 |
21:00 | 21:30 | NOVI STARSI | MATRIX | 6:3 |
21:30 | 22:00 | ROYAL FLUSH | BERAVA | 2:4 |
20.06.2014. PETAK |
KADETI | ||||
18:15 | 18:40 | JOGA BONITO | FADILA I NARKOMANI | 1-1 |
18:40 | 19:05 | STRIZIVOJNA | NK SIKIREVCI | 0-3 bb |
21.06.2014.SUBOTA | ||||
PIONIRI | ||||
17:50 | 18:15 | SRCE VATRENO SIKIREVCI | ZMAJEVI | 4-0 |
18:15 | 18:40 | MONTEVIDEO | BEZIMENI | 0-6 |
18:40 | 19:05 | BRŽI OD METKA | VATRENI GUNDINCI | 7-0 |
KADETI | ||||
19:05 | 19:30 | PUJDINI SINOVI | VATRENI B.GREDA | 4-2 |
seniori | ||||
19:30 | 20:00 | MLADOST DIVOŠEVCI | ŠTA SI MUĆKO KOLU | 5-2 |
20:00 | 20:30 | C.B. TONČO | C.B.MATRIX | 11-1 |
20:30 | 21:00 | BIO-TECH | MLADOST DIVOŠEVCI | 4-2 |
21:00 | 21:30 | MADONNA-MONAP | ŠTA SI MUĆKO KOLU | 8-0 |
21:30 | 22:00 | C.B. TONČO | NK SIKIREVCI | 4-0 |
22:00 | 22:30 | BIO-TECH | MADONNA-MONAP | 3-1 |
22.06.2014. nedjelja | ||||
kadeti | ||||
18:15 | 18:40 | FADILA I NARKOMANI | VATRENI B.GREDA | 2-0 |
18:40 | 19:05 | JOGA BONITO | STRIZIVOJNA | 2-7 |
19:05 | 19:30 | NK SIKIREVCI | PUJDINI SINOVI | 0-2 |
SENIORI | ||||
19:30 | 20:00 | C.B. MATRIX | ROYAL FLUSH | 0-12 |
20:00 | 20:30 | MRAK EKIPA | MADONNA-MONAP | 3-4 |
20:30 | 21:00 | NK RAKETA | ŠTO SI MUĆKO KOLU | 0-3 |
21:00 | 21:30 | MRAK EKIPA | NK MLADOST DIVOŠEVCI | 3-0bb |
21:30 | 22:00 | NK SIKIREVCI | ROYAL FLUSH | 0-6 |
22:00 | 22:30 | MADONNA-MONAM | NK MLADOST DIVOŠEVCI | 3-0bb |
22:30 | 23:00 | NK RAKETA | BIO-TECH | 1-5 |
23.06.2014. ponedjeljak | ||||
kadeti | ||||
17:15 | 17:40 | PUJDINI SINOVI | JOGA BONITO | 1-2 |
17:40 | 18:05 | VATRENI B.GREDA | NK SIKIREVCI | 3-2 |
18:05 | 18:30 | STRIZIVOJNA | FADILA I NARKOMANI | 2-0 |
SENIORI | ||||
18:30 | 19:00 | NK SIKIREVCI | C.B. MATRIX | 9-2 |
19:00 | 19:30 | MNK PARODIJA | SVETI PATRIK | 3-2 |
19:30 | 20:00 | UDRUGA NAVIJAČA | ŠTA SI MUĆKO KOLU | 3-1 |
20:00 | 20:30 | BERAVA | NK SIKIREVCI | 3-0 |
20:30 | 21:00 | UDRUGA NAVIJAČA | NK RAKETA | 3-0BB |
21:00 | 21:30 | C.B. MATRIX | BERAVA | 2-7 |
24.06.2014. UTORAK | ||||
PIONIRI | ||||
18:15 | 18:40 | BRŽI OD METKA | MONTEVIDEO | 10-0 |
18:40 | 19:05 | VATRENI GUNDINCI | BEZIMENI | 1-6 |
19:05 | 19:30 | BRŽI OD METKA | SRCE VATRENO SIKIREVCI | 0-1 |
SENIORI | ||||
19:30 | 20:00 | BIO TECH | MNK GRADIŠTE | 2-2 |
20:00 | 20:30 | NK RAKETA | MLADOST DIVOŠEVCI | 3-0BB |
20:30 | 21:00 | BIO TECH | MRAK EKIPA | 4-1 |
21:00 | 21:30 | MNK GRADIŠTE | UDRUGA NAVIJAČA | 5-0 |
21:30 | 22:00 | ŠTA SI MUĆKO KOLU | MRAK EKIPA | 1-3 |
22:00 | 22:30 | C.B. TONČO | BERAVA | 2-1 |
MNK GRADIŠTE | NK RAKETA | 11-0 | ||
26.6.2014 ČETVRTAK | ||||
KADETI | ||||
18:15 | 18:40 | JOGA BONITO | VATRENI B.GREDA | 0-4 |
18:40 | 19:05 | FADILA I NARKOMANI | NK SIKIREVCI | 1-2 |
19:05 | 19:30 | STRIZIVOJNA | PUJDINI SINOVI | 0-1 |
seniori | ||||
19:30 | 20:00 | NK SIKIREVCI | NOVI STARSI | 2-4 |
20:00 | 20:30 | C.B. TONČO | ROYAL FLUSH | 4-2 |
20:30 | 21:00 | ŠTO SI MUĆKO KOLU | MNK GRADIŠTE | 3-4 |
21:00 | 21:30 | NOVI STARSI | C.B. TONČO | 4-2 |
21:30 | 22:00 | BERAVA | MNK PARODIJA | 4-2 |
22:00 | 22:30 | MNK GRADIŠTE | MADONNA-MONAP | 2-2 |
27.06.2014. PETAK | ||||
PIONIRI | ||||
18:15 | 18:40 | VATRENI GUNDINCI | ZMAJEVI | 3-0 |
KADETI | ||||
18:40 | 19:05 | PUJDINI SINOVI | FADILA I NARKOMANI | 5-0 |
19:05 | 19:30 | VATRENI B.GREDA | STRIZIVOJNA | 1-1 |
SENIORI | ||||
19:30 | 20:00 | BIO-TECH | UDRUGA NAVIJAČA | 4-1 |
20:00 | 20:30 | MRAK EKIPA | NK RAKETA | 4-2 |
20:30 | 21:00 | MNK PARODIJA | N SIKIREVCI | 2-4 |
21:00 | 21:30 | ŠTO SI MUCKO KOLU | BIO-TECH | 2-6 |
21:30 | 22:10 | NASTUP MADŽIONIČARA JOSIP CIGANOVIĆ | ||
22:10 | 22:40 | BERAVA | NOVI STARSI | 0-2 |
UDRUGA NAVIJAČA | NK MLADOST DIVOŠEVCI | 3-0BB | ||
28.06.2014. SUBOTA | ||||
PIONIRI | ||||
18:15 | 18:40 | ZMAJEVI | BEZIMENI | 1-5 |
18:40 | 19:05 | MONTEVIDEO | SRCE VATRENO SIKIREVCI | 1-8 |
KADETI | ||||
19:05 | 19:30 | NK SIKIREVCI | JOGA BONITO | 3-2 |
SENIORI | ||||
19:30 | 20:00 | C.B. TONČO | SVETI PATRIK | 4-1 |
20:00 | 20:30 | MADONNA-MONAP | UDRUGA NAVIJAČA | 3-0bb |
20:30 | 21:00 | NOVI STARSI | SVETI PATRIK | 2-4 |
21:00 | 21:30 | MNK PARODIJA | C.B.TONČO | 3-2 |
21:30 | 22:00 | RAKETA | MADONNA-MONAP | 0-7 |
29.06.2014. Nedjelja | |||||
18:00 | 18:30 | 1/2 finale pioniri | SRCE VATRENO SIKIREVCI | VATRENI GUNDINCI | 3-0 |
18:30 | 19:00 | 1/2 finale pioniri | BRŽI OD METKA | BEZIMENI | 2-2(7m 5-4) |
19:00 | 19:30 | 1/2 finale kadeti | NK SIKIREVCI | STRIZIVOJNA | 3-5 |
19:30 | 20:00 | 1/2 finale kadeti | PUJDINI SINOVI | VATRENI B.GREDA | 3-2 |
20:00 | 20:40 | 1/2 finale A3-B2 | MNK PARODIJA | MADONNA-MONAP | 2-5 |
20:40 | 21:20 | 1/2 finale A1-B4 | C.B. TONČO | MRAK EKIPA | 1-5 |
21:20 | 22:00 | 1/2 finale B1-A4 | BIO-TECH | SVETI PATRIK | 2-2(7m 5-4) |
22:00 | 22:40 | 1/2 finale B3-A2 | MNK GRADIŠTE | ROYAL FLUSH | 0-1 |
01.07.2014. UTORAK | |||||
. | |||||
18:40 | 19:05 | za 3. mjesto pioniri | VATRENI GUNDINCI | BEZIMENI | 1-5 |
19:05 | 19:30 | za 3. mjesto kadeti | NK SIKIREVCI | VATRENI B.GREDA | 1-1(P3-2) |
19:30 | 20:05 | 1/2 polufinale | MRAK EKIPA | MADONNA-MONAP | 6-1 |
20:05 | 20:40 | 1/2 polufinale | ROYAL FLUSH | BIO-TECH | 2-1 |
20:40 | 21:05 | finale pioniri | SRCE VATRENO SIKIREVCI | BRŽI OD METKA | 0-2 |
21:05 | 21:30 | finale kadeti | STRIZIVOJNA | PUJDINI SINOVI | 2-4 |
21:30 | 21:50 | tombola | |||
21:50 | 22:25 | za 3. mjesto | MADONNA-MONAP | BIO-TECH | 1-5 |
22:25 | 23:00 | finale | MRAK EKIPA | ROYAL FLUSH | 2-0 |