170930 172226

Jučer su seniori u 7.kolu ugostili jako kvalitetnu ekipu iz Rešetara i na koncu su slavili visokim rezultatom 4:1. Ono što je falilo treneru Bijeljiću u ovih 6.kola vratilo se u ovoj utakmici, a to su raspoloženi strijelci. Sva četiri pogotka su postigla četiri različita igrača što može radovati trenera, a i sve naše navijače. Već u 3.minuti smo došli u vodstvo preko našeg najboljeg strijelca Zvonimira Karavidovića kojemu je ovo 5. pogodak, a još se u strijelce u prvom djelu upisao i Matej Knežević lijepim pogotkom iz voleja. U drugom djelu gosti su malo preuzeli inicijativu, ali ih je presjekao pogodak Darija Stažića koji je u 58.minuti izašao sam na gostujućeg vratara i mirnom reakcijom poslao loptu u mrežu. Samo 5 minuta kasnije i četvrta lopta je završila iza leđa gostujućeg vratara, a strijelac je bio Leonardo Ličanin. Gosti su ublažili poraz eurogolom u 81. minuti, a strijelac je bio Dario Batalo. Ovom pobjedom smo pobjegli sa zadnje pozicije na tablici i nadamo se da su bolji rezultati pred nama

Izjave trenera za portal sportalo.hr.

Nakon kupa ponovo smo zabili 4 gola, primili eurogol. Solidna utakmica koju smo kontrolirali osim zadnjih desetak minuta kada se gost malo oslobodio. Karavidović, Knežević, Stažić i Ličanin su bili strijelci – radostan je bio trener Gundinaca Perica Bijeljić

Bili smo danas dosta oslabljeni, primili pogodak u 3.minuti i to nas je presjeklo. nismo zaslužili više, domaćin je zasluženo slavio, a Batalo je bio jedini naš strijelac – rekao je Željko Bakunić trener Budućnosti