1kusevac1

U nedjelju će trener Bijeljić sa svojom ekipom imati "generalku" pred start ovogodišnjeg prvenstva, a u goste nam dolazi županijski prvoligaš iz Kuševca. Ekipa Torpeda je dugogodišnji član najelitnijeg ranga u osiječko-baranjskoj županiji i ove godine su se kvalitetno pojačali tako da nas sigurno očekuje jedna jako kvalitetna i zanimljiva utakmica.Već smo se ove godine susreli sa ekipom iz Kuševca i to u pripremnim utakmicama za proljetni dio sezone, a utakmica koja se isto igrala na našem terenu završila je našom pobjedom 3:0. Našoj ekipi će ovo biti prva utakmica na domaćem terenu u sklopu priprema za nadolazeću sezonu tako da koristimo priliku da pozovemo sve ljubitelje najvažnije sporedne stvari na svijetu da posjete naš "Jelas" i da uživaju u prikazanom nogometu dvaju kvalitetnih ekipa. Utakmica je na rasporedu od 18:30 sati.