1kapelaaaakuca

Danas smo u sklopu 19.kola ugostili odličnu ekipu Slavonca iz Nove Kapele i na posljetku slavili krajnim rezultatom od 4:1. Nije najbolje počela utakmica za našu ekipu i već u 14. minuti gosti su došli do prednosti iz kaznenog udarca a siguran realizator je bio Marijan Mihaljević. U prvoj polovici prvog djela utakmice gledali smo dosta isprekidanu utakmicu bez nekih ozbiljnijih prilika izuzet gostujuće kada je Maks Gagulić jednu loptu očistio s same gol linije. Jedan od dva najbolja poteza na utakmici vidjeli smo u 31. minuti kada je Zvonimir Karavidović fantastičnim slobodnim udarcem postigao pogodak za poravnanje. Nakon ovog pogotka preuzeli smo inicijativu ali se na odmor odlazi nerješenim rezultatom. Već početkom drugog djela vidjelo se da je domaća ekipa izašla iz svlačionice sa željom osvajanja sva tri boda, a prvi potez prema tome desio se u 51. minuti kada naš stoper Leonardo Ličanin postiže svoj 6 pogodak u prvenstvu i dovodi našu ekipu u prednost. Imali su gosti nakon ovog pogotka i stativu, ali Matej Knežević odlično reagira nakon jednog ubačaja Daria Stažića i u 60. minuti povisuje našu prednost na 3:1. Nakon ovog pogotka gosti su se malo predali i do kraja smo mogli postići još koji pogodak, ali u 66.minuti Zvonimir Karavidović nije iskoristio kazneni udarac nakon jednog prekršaja gostujućeg obrambenog igrača nad Dariom Stažićem. U 90.minuti vidjeli smo i drugi spektakularni potez na utakmici kada se Mladen Tukara maestralno oslobodio gostujućeg igrača i s nekih 20 metara pogodio neobranjivo u suprotne "rašlje" nemoćnog vratara gostiju za konačni rezultat 4:1.