1ptip1617

Sutra (nedjelja) će seniori krenuti s pripremama za proljetni dio natjecanja u najelitnijem rangu u županiji, a mi vam donosimo raspored 6 pripremnih utakmica koje nas očekuju u ovom pripremnom ciklusu. Pripreme ćemo otvoriti 29.01. s ekipom nogometnog kluba Torpedo iz Kuševca inače članom prve ŽNL Osječko - Baranjske županije. Ekipa iz Kuševca na polusezoni je zauzela sredinu tablice, a utakmica će se odigrati na nogometnom igralištu "Jelas" u Gundincima. U nedjelju 5.2. idemo u goste kod nogometnog kluba Zrinski iz Jurjevca člana MŽNL Slavonije i Baranje i ekipe koja se već godinama natječe u ovom vrlo kvalitetnom rangu, a ove polusezone su završili na solidnom 9. mjestu. U subotu 11.2. nas očekuje još jedna kvalitetna utakmica također s članom MŽNL Slavonije i Baranje ekipom Šokadije iz Babine Grede.Ekipa iz Babine Grede ovu polusezonu je završila na predzadnjem mjestu, a što kvaliteta ove ekipe ne zaslužuje i sigurni smo da će novim trenerom Matanićem u ovom proljetnom djelu pružati kvalitetniju igru i bolje rezultate. Samo dan nakon utakmice s Šokadijom očekuje nas utakmica s ekipom nogometnog kluba Slavonac iz Prkovaca. Ekipa Slavonca se natječe u 2.ŽNL Vukovarsko-srijemske županije i ovu polusezonu su završili na odličnom trećem mjestu. U ove dvije utakmice još nije definirano domaćinstvo, a o istima ćemo vas obavjestiti naknadno. U petoj pripremnoj utakmici koja će se odigrati 19.2. idemo u goste kod člana III HNL Istok ekipe nogometnog kluba Đakovo-Croatija. Ekipa iz Đakova je svoj nastup u jesenskom djelu završila na 15. poziciji i sigurni smo da ekipa trenera Labaka može dosta bolje i ova utakmica će nam biti od velike koristi. Posljednja utakmica i "generalka" pred početak nastavka prvenstva odigrat će se u Garčinu kod nogometnog kluba Gardun člana II Žnl istok. Ekipa Garduna ove sezone pruža vrlo kvalitetnu igru(3.mjesto na tablici) i polako se vraćaju tamo gdje im je i mjesto, a to je sigurno kvalitetan "prvoligaš". Za sve utakmice još nije određena satnica i moguće su korekcije zbog vremenskih neprilika, a o njima ćemo vas naknadno obavjestit na našim internet stranicama.