1PLAKAT GUNDINCI zabava 2017-1

Ostalo je još nešto više od tjedan dana do druge Gundinačke plave sportske noći, a karte se prodaju u lijepom broju. Da ne bi ostali bez ovog dragocjenog papira možete rezervirat vašu kartu na sljedeći broj: Davor-0911451245 i Pavo-0923098920 ili kupiti kod Violete u pekari Šnajder, cijena karte samo 70 kn. Dodjite, pomozite svom klubu i budite dio predivne noći. Posebno pozivamo sve roditelje naših članova, a pogotovo onih najmlađih da se odazovu ovom pozivu i pomognu u realizaciji željenih ciljeva i osiguranju sredstava za što bolji rad njihove djece.Uz odličnu tamburačku grupu "Jedini" koji će vas uz tamburaške pjesme zabavit i s zabavnom,rock i narodnom glazbom..Uz razne nagradne igre,licitaciju i bogatu tombolu osigurali smo vam i bogatu večeru i mnogo vrsta osvježavajućeg pića.Dodjite i prepoznajte kvalitetan rad nogometnog kluba Gundinci i isto tako iskoristite ovu priliku da čestitate našim domaćim dečkima na najvećem uspjehu kluba i plasmanu u najelitniji rang u županiji i da svi zajedno krenemo u nove pobjede. Radujemo se Vašem dolasku!